Nevhodné vianočné darčeky zakúpené od 1. novembra do 24. decembra 2023 je možné vymeniť do 15. januára 2024

Ochrana značky

Dávejte si pozor na imitace.

www.aeronauticamilitare.cz je jediná webová stránka oprávněná prodávat kolekci online v rámci České a Slovenské republiky.

Aeronautica Militare zaujímá silný postoj proti narůstajícímu problému padělání. Boj v první linii na ochranu autenticity naší značky, naší identity a na ochranu spotřebitelů

Jde nám především o to chránit italský design a kreativitu, a proto společnost Aeronautica Militare spolupracuje synergicky s rozšířeným hnutím, které nyní působí v Itálii. Jak Italská národní módní komora, tak i mnohé z nejprestižnějších značek se ve skutečnosti postavily proti rostoucí hrozbě padělání, která zejména ovlivňuje módní průmysl tím, že představuje riziko pro budoucnost italského módního systému, záruku kvalitativní a kreativní dokonalosti.

Kontext, v němž Aeronautica Militare bojuje proti kaskádním škodám způsobeným paděláním: existence paralelního hospodářství v rukou organizovaného zločinu s obratem stovek milionů eur, které odebírá zdroje od daňových orgánů a společností a dává mnoho ohrožených pracovních míst.

Díky své přísné strategii boje proti padělání působí armáda Aeronautica Militare na několika frontách. Počínaje webem: Webové stránky, které neoprávněně používají jméno společnosti Aeronautica Militare k oklamání spotřebitelů, se množí.
Aeronautica Militare důrazně doporučuje, aby jste tyto webové stránky nenavštěvovali, protože nemůžeme být zodpovědní za jejich jednání a nemůžeme zaručit, že výrobky, které prodávají, jsou originální, což může vystavit spotřebitele podvodům. Aeronautica Militare již podniká všechny nezbytné kroky, aby mnohé z nich vypnula.

www.cristianodithiene.com je jediná oficiální webová stránka, kde si můžete originální kolekce před nákupem produktů prohlédnout nebo na jediném oficiálním internetovém obchodě www.aeronauticamilitare.cz pro Českou a Slovenskou republiku.

Seznam autorizovaných obchodů naleznete také kliknutím sem.

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00 EUR