Ochrana značky

Dávejte si pozor na imitace.

www.aeronauticamilitare.cz je jediná webová stránka oprávněná prodávat kolekci online v rámci České a Slovenské republiky.

Aeronautica Militare zaujímá silný postoj proti narůstajícímu problému padělání. Boj v první linii na ochranu autenticity naší značky, naší identity a na ochranu spotřebitelů

Jde nám především o to chránit italský design a kreativitu, a proto společnost Aeronautica Militare spolupracuje synergicky s rozšířeným hnutím, které nyní působí v Itálii. Jak Italská národní módní komora, tak i mnohé z nejprestižnějších značek se ve skutečnosti postavily proti rostoucí hrozbě padělání, která zejména ovlivňuje módní průmysl tím, že představuje riziko pro budoucnost italského módního systému, záruku kvalitativní a kreativní dokonalosti.

Kontext, v němž Aeronautica Militare bojuje proti kaskádním škodám způsobeným paděláním: existence paralelního hospodářství v rukou organizovaného zločinu s obratem stovek milionů eur, které odebírá zdroje od daňových orgánů a společností a dává mnoho ohrožených pracovních míst.

Díky své přísné strategii boje proti padělání působí armáda Aeronautica Militare na několika frontách. Počínaje webem: Webové stránky, které neoprávněně používají jméno společnosti Aeronautica Militare k oklamání spotřebitelů, se množí.
Aeronautica Militare důrazně doporučuje, aby jste tyto webové stránky nenavštěvovali, protože nemůžeme být zodpovědní za jejich jednání a nemůžeme zaručit, že výrobky, které prodávají, jsou originální, což může vystavit spotřebitele podvodům. Aeronautica Militare již podniká všechny nezbytné kroky, aby mnohé z nich vypnula.

www.cristianodithiene.com je jediná oficiální webová stránka, kde si můžete originální kolekce před nákupem produktů prohlédnout nebo na jediném oficiálním internetovém obchodě www.aeronauticamilitare.cz pro Českou a Slovenskou republiku.

Seznam autorizovaných obchodů naleznete také kliknutím sem.

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00
0 ks
Oblíbené