Aeronautica Militare COLLEZIONE PRIVATA

Styl, který identifikuje

Historie a původ značky Aeronautica Militare Collezione Privata pochází až z období po druhé světové válce, kdy Cristiano Sperotto z Thiene, v provincii Vicenza, založil první krejčovství.

V roce 1960, se specializoval na výrobu kožených oděvů vysoké kvality pro muže a ženy. V roce 1979, po vstupu do společnosti synů Paola a Armanda Pia, je založena jako Cristiano di Thiene S.p.A. Už více než 30 let, vyrábí kožené bundy pro piloty italského letectva a pro leteckou akrobatickou skupinu italských armádních vzdušných sil Frecce Tricolori.

V roce 2004 získali od italského letectva oprávnění na prodej oděvů a doplňků s ozdobami a odznaky, které jsou autentické a originální. Od té doby, společnost vytváří více produktových řad, které oslovují zejména nadšence letectva, ale i ty, kteří hledají výrazný styl a vysokou kvalitu výrobků, které oblékají. Aeronautica Militare přivádí světovou jedničku na trh, značku národní a mezinárodní úrovně, která je jedinečná a originální.

Návrhářské studio ví, jak vytvořit kreativní kolekci pro každé roční období, aby styl Aeronautica Militare byl moderní a celkový vzhled ležérní, se silnou identitou. Aeronautica Militare je mladá módní značka vysoké kvality pro muže, ženy i děti, a je schopná interpretovat nejlepší představu o tom, co je soulad, integrita a respekt.

Styl oblečení tvoří hlavně symboly letectva spolu s vojenskými barvami, jako je šalvěj, khaki, modrá, šedá a bílá. Inspirací je ale mnoho a každé období má určitý styl a barevnost. Materiály jsou pohodlné a příjemné, střihy jsou ergonomické, detaily a grafika ve světě Aeronautica Militare, jsou konstantní a znovu přepracovány pro moderní vzhled. Oblečení je vlastně to, co nejlépe na první pohled charakterizuje člověka: anti-g kalhoty s kapsami pro lepší letové funkce, kožená letecká bunda, trička ze strečové textilie a 100 % bavlny a množství variabilních kapes na oblečení. Tím vším se vyznačuje perfektní šatník příznivců tohoto stylu - neokázalé, funkční a pohodlné současně.

Aeronautica Militare má v současné době 800 prodejních míst v Itálii a 1000 ve zbytku světa, přičemž většina z nich pochází z Rakouska, Švýcarska, Španělska, Francie a Německa. Od roku 2012 má tato značka zastoupení i v České Republice, takže mezi klienty a milovníky značky Aeronautica Militare můžete patřit i vy.

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00
0 ks
Oblíbené